Prodej

V ateliéru Souznění si můžete koupit:

  • Velký výběr hudebních nástrojů – nabízíme jak terapeutické hudební nástroje, intuitivní hudební nástroje, etnické. V ateliéru jsme tu pro Vás, abychom Vám je pomohli vybrat a popřípadě Vás podpoříme i ve Vaší profesy. Najdete u nás nástroje růyných barev zvuku, tvaru, materiálu i  velikosti. Níže můžete vidět 3 hlavní dodavatele, naše spolupracovníky – Léčivé nástroje od Iva Sedláčka a dále dva výrobce Marka Gondu /flétny, píštaly…/ a Marka Bolfa a jeho krásné kalimby.

 

  • Aromaterapeutické oleje, mýdla i vonné tyčinky od firmy Sabatini natural produkt a firmy Fiore d oriente www.fioredoriente.it. Spolupracujeme tak přímo s Monikou Cimburkovou a Isiss krásnými dekorativními postavičkami víl a elfů, šperků a zmíněné  Fiore d´Oriente. 

Na obrázku může být: 2 lidé, venku

Foto z archívu ateliéru Souznění z 31.5.2012, z tvořivého workshopu Elementární bytosti v našich životech – Monika Cimburková a Štěpánka Čížková.

  • Audio CD Indigové pohádky od Martiny Mii Svobodové 9 pohádek vyprávěných 5 herci a dabéry. Jako bonus je píseň Srdce Stromu /autorka Štěpánka Čížková/

Spolupracujeme:

Kurzy pro děti, pro pedagogy a pomáhající profese (kurzy na proklik na galerii a info na www.lecive-nastroje.cz)

Můžete si u nás v Ateliéru Souznění v Praze, Dobřichovice vyzkoušet hudební nástroje z Léčivých nástrojů. od příštího roku 2019 otvíráme nový Ateliér Souznění v Praze.

 

  • Marek Gonda – přímo z jeho dílny  flétny, koncovky, fujary, dvojačky, pentatonické flétny…/fujarka/

Nástroje od Marka najdete u nás na akcích i v ateliéru. Nyní hlavně koncovky Gčkové, Dčkové a Cčkové.

Tento úžasný původem africký nástroj tvoří Marek jako intuitivní nástroj, na který může hrát opravdu každý. Od listopadu 2018 opět více kalimb na výběr – G dur pentatonika, 440 Hz a  například z dřeva ořechu, jilmu, třešně. Zjistěte, jaký je pro Vás ten pravý. Nově také s obrázky květ života.