Akce

Chceš někam vyrazit a hledáš inspiraci?

Alchymie zvuku

Poznej svou esenci skrze hlas, zvuk, dech, dotek a pozornost ♥

 

Kdy?

Pátek 23. 11.  od 19.00 hodin  – 22 hodin

Sobota 24.11.  10.00 – 21.00 hodin

Neděle 25.11. 10.00 – 16:00 hodin

prodloužení přihlášek 🙂

Hlavními tématy víkendu jsou Bezpečí, důvěra a tok naší životní energie.

 Všimni si, objevuj a zkoumej  vnitřní mapu svého systému. Jak funguješ jako člověk  = víceúrovňová bytost /…nikoli tělo, mysl, osobnost/. Budeme zkoumat roviny roviny fyzická, mentální, emocionální, kauzální, energetická, éterická..

Jak teče Tvá  životní energie a z jakých čerpáš zdrojů?

  • Kdy Tvá energie roste?  Jak žít přímo z esence, z pramene? „Zři  své dary  a jedinečnosti a žij plnohodnotně v souladu se svým plánem duše /osudem/.
  • Získej větší kapacitu vědomí a rozlišování, nalezení a kotvení se v esenci /tím za myslí, emocemi, osobností/ a rozpouštění  přesvědčení /superego/, tendencí a návyků pomocí zvuku, hlasu, dechu, doteku a bdělé pozornosti.
  • Pro Vaši profesi – inspirace,  jak používat svůj hlas a  projev,   používání pentatonických hudebních nástrojů ve vzdělávání, péči / příklad masáže/ a v provázení skupin dětí nebo dospělých.

A tento první víkend se odehraje právě s tématy bezpečí a důvěra – které jsou i tématy, které nás provází celý život a jsou velmi důležité na jeho počátku /početí, prenatál, narození, období po porodu ú i v průběhu života…Během celého života jsme konfrontování právě s tématy co je to bezpečí a důvěra. Je to základ, náš kořen, ukotvení v těle, který nám pomáhá růst, rozvíjet se. Někdy říkáme stát rovně a stát nohama na zemi…

Vnitřně se kotvíme v duchovním srdci – to je nacházíme kdo skutenčě jsme a na pozadí tohoto poznání se kotvíme zde. Nikoliv v čemkoliv vnějším, co je pomíjívé.

Otázky
Kdy ztrácím pocit bezpečí a necítím se bezpečně?
Bezpečí – základ v životě a
ve vzdělávání a tzv. výchově, provázení…
Co je to důvěra a jak roste? Co ji naopak ničí?
Jak spolu souvisí v životě bezpečí – řád – plynutí?
Jak s těmito tématy můžeme pracovat se zvukem? V muzikoterapii? Terapii?
Rozkrýt návyky, tendence, ztotožnění sebe s … emocemi a pocity, osobností, tělem, myslí ?Jak rozlišovat? A jak se přimknout k pozorovateli a rozpustit nefunkční návyk a sklouznout se s proudem ve směru k životu?

 

Kurz čerpá z technik z hlasového koučingu, muzikoterapie, jógy,  rodinných konstalací a pohybů duše, šamanismu  a tantry.

Záměr  projektu Alchymie zvuku,  je podpora člověka v sebepoznání, navyšování kapacity vědomí a schopnosti rozlišovat. Pro plnohodnotný život, žití života v radosti. Projekt che také podpořit změny v systému společnosti v ČR – zejména ve vzdělávání a výchově.

V alchymii zvuku zkoumáme skrze bdělou pozornost, zvuk, hlas, dech a dotek témata vývoje člověka. Zaměřujeme se na první otisky před početím, početí, období prenatálu, porodu, šestinedělí, vývoje člověka do 3 let, 3 – 7 let, 7 až 14 let, 14 až 21 let a poté 21 až smrt.

Víkend je ochutnávkou připravované roční školy Alchymie zvuku.

 

 

S lehkostí, jemností a hravě vás provede Štěpánka Čížková,

muzikoterapeutka, průvodkyně  hlasem a zvukem.

 

Kde? 

V krásném prostoru školky MALÝ VELKÝ STROM, Dobrovského 16, Praha 7 (Letná)

http://101485.w85.wedos.ws/wp-content/uploads/2015/09/a.jpghttp://101485.w85.wedos.ws/wp-content/uploads/2015/09/b.jpg

Možnost přespání za 150 Kč /vlatní spacák, karimatky k dispozici/, potřeba dát vědět při přihlášení.

 

Cena: 3000 Kč/víkend


Přihlášení a dotazy:
info@souzneni.eu, rezervace místa je platná po uhrazení zálohy 1500 Kč  na účet 2900355455/2010 nejpozději 4 dny před akcí, později po osobní domluvě. Do zprávy prosím Vaše jméno a alchymie zvuku, variabilní symbol Vaše platné telefonní číslo.

Pořádá ateliér Souzněni, více informací na www.souzneni.eu/novinky