Pro rodiče a děti

Ateliér Souznění nabízí:

Věnujeme se jak malým dětem i čerstvě po narození, dětem předškolního věku i dospívajícícm a dospělým. Můžete u nás poznávat svou jedinečnost a talenty – hrát na hudební nástoj, zpívat, poznávat hudbu- Prožitková hudební pedagogika nebo poznávat přímo, jak hudba a zvuk léčí  – muzikoterapie.

Právě probíhá matřská pauza, do odvolání, minimálně září 2020. V Dobřichovicích kurzy již nebudou pokračovat, po roce 2020 v Praze.

 

Proběhlo:

  • HRA ZVUKU – pravidelné prožitkové hudební dílny  pro rodiče a děti /o tom najdete více v záložce Hra zvuku- rodiče a děti./ V tuto chvíli nás najdete zejména v Dobřichovicích v ZŠ Kairos.

 

  • PROŽITKOVÁ HUDEBNÍ PEDAGOGIKA –  najdi v sobě radost a lásku v hudbě prožitkem, ukotvi se ve své esenci a odtud čerpej, postupně přijímej techniku (řád v podobě hudební harmonie).  Kurzy jsou jak pro děti od 4 let, školního věku (flétna, kytara,  zpěv) tak dospívající i dospělí. 

   

 

  • ATELIÉR SOUZNĚNÍ NA CESTÁCH  –  Prožitkové hudební dílny s prvky muzikoterapie můžete také zažít ve Vašem městě, centru. Rádi přijímáme pozvání do různých koutů ČR a SR na návštěvu /České Budějovice, Cheb, Liberec, Jablonec N/N, Brandýs nad Labem, Brno, Bratislava a dalších měst i vesnic.Zde najdete jako Ateliér Souznění na cestách. Pro uzavřené skupiny často v sekci Pro školy, školky, skupiny a Pro pedagogy.

  

  • MUZIKOTERAPIE

Od roku 2009 se Štěpánka Čížková věnuje muzikoterapii. V ateliéru nabízíme možnost úvodní konzultace pro dítě, rodinnou muzikoterapii – tedy rodinu, dospívající nebo dospělého. Stanovíme společně naše cíle, které budeme sledovat a počet sezení i pravidelnost setkávání. Probíhá v Dobřichovicích nebo Praze. Více na liště Muzikoterapie.